Odstoupení od kupní smlouvy

Pokud chcete uplatnit právo na odstoupení od distanční kupní smlouvy do 14 dnů – § 1829 NOZ, vyplňte tento formulář a pošlete jej na adresu prodávajícího společně se zbožím.

Obchodní podmínky: 5.1. Zákazník bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání zákazníka nebo pro jeho osobu, od kupní smlouvy o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím, od kupní smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

Úpravou zboží dle přání zákazníka (nevztahuje se na vrácení zboží do 14 dnů – § 1829 NOZ) je míněno: ušité závěsy a ubrusy v jiných rozměrech, než nabízíme v nákupním košíku a veškerá střižená metráž, kterou jsme ustřihli z role dle přání zákazníka. Pokud střiženou látku chcete přes to vrátit, odkoupíme jí od Vás za 50% ceny a za tuto cenu jí nabídneme k dalšímu prodeji.

U všech látek nabízíme možnost zaslání vzorků.

ADRESÁT:
Orbytex Chotoviny s.r.o.
Růžová 76
391 37 Chotoviny

IČ: 28138252

mail: obchod@orbytex.cz

www.orbytex.cz


Oznamuji/oznamujeme, že tímto odstupuji/odstupujeme od smlouvy o nákupu tohoto zboží

  • Faktura číslo:

  • Datum převzetí zboží:

  • Zboží (lze uvést pouze objednací čísla zboží uvedená na faktuře):

  • Číslo účtu,na který chcete poslat peníze :

Datum:

Podpis:*

Odstoupení od kupní smlouvy - formulář ke stažení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení